MEBLE

Boks akustyczny JAZZ SILENT BOX

Boks akustyczny JAZZ Silent Box czeka na Ciebie, byś mógł w pełni odizolować się od zgiełku biurowej rzeczywistości.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Został stworzony z myślą o spotkaniach, burzach mózgów, indywidualnej pracy i chwilach relaksu. Wykonany z wyjątkowego materiału dźwiękochłonnego, gwarantuje najwyższą klasę D wchłaniania dźwięku.
Odszukaj swój prywatny, cichy kąt spotkań.

To miejsce jest tylko Twoje. Umożliwia wygodne korzystanie z komputera i wyświetlanie informacji wizualnych podczas spotkań, gdy wybierzesz wersję Silent Box z biurkiem i uchwytem na monitor. A jeśli preferujesz, możesz wybrać tylko akustyczną konstrukcję, która spełni Twoje indywidualne potrzeby.

Boks akustyczny JAZZ Silent Box, stworzony przez Narbutas, łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę. Projekt ten powstał z myślą o spełnieniu Twoich oczekiwań w przestrzeni biurowej.

Ciesz się szerokim wyborem materiałów i kombinacji kolorów, które pozwolą dopasować JAZZ Silent Box do Twojego biura, tworząc harmonijną całość.

Zanurz się w spokoju i ciszy, tworząc swój własny, prywatny zakątek spotkań dzięki JAZZ Silent Box. To nie tylko mebel biurowy – to Twoje osobiste miejsce do pracy i kreatywnego myślenia. Przekaż mu swoją wyjątkową energię i zobacz, jak staje się centrum Twojego sukcesu.