MEBLE

biurko regulowane elektrycznie bench OGY DRIVE

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurka regulowane bench.
Blat grubości 28 mm.
Stelaż biurka regulowanego oparty jest na dwóch lub trzech kolumnach teleskopowych z elektryczną regulacją. Jeśli wybierzesz biurka z dwiema kolumnami, to uzyskasz zakres regulacji 700-1200 mm.
Gdyby ten zakres okazał się niewystarczający, możesz wybrać biurka na trzech kolumnach z regulacją w zakresie 650-1300 mm.
Oba rodzaje stelaża na dwóch silnikach z elektroniczną synchronizacją.
Udźwig biurka to 100 kg.
Podnoszenie 40 mm/s z systemem miękkiego startu i zatrzymania napędu biurka.

Biurka Ogi Drive dostępne są z blatami o długości 1200,1400, 1600, 1800, 2000 mm oraz w dwóch głębokościach dla wersji bench 1490 i 1690 mm.

Biurka regulowane dostępne w standardzie z podstawowym panelem sterowania wysokości i antykolizją o średnim poziomie czułości.
W opcji jest panel sterujący z pamięcią 4 wysokości i możliwością zmiany czułości systemu antykolizyjnego w ramach trzech zakresów
Opcja najbogatsza obejmuje wyposażenie biurka regulowanego w moduł bluetooth, kompatybilny z standardowym i opcjonalnym panelem sterowania.
Sterowanie pracą biurka przy pomocy smartfonu odbywa się dzięki aplikacji .mdd Desk BT. Aplikacja dostępna jest w Google Play lub App Store.
Umożliwia regulowanie wysokości oraz czułości antykolizji, zawiera funkcję alertu czasowego wzywającego do zmiany pozycji ciała z siedzącej na stojącą i odwrotnie.