MEBLE

kabina HUSH HYBRID

Budka HushHybrid to kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Jest izolowanym akustycznie pokojem do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej z pracą hybrydową, na przy kład do odbycia wideokonferencji.

O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki hybrydowej możesz korzystać w pozycji siedzącej. Wnętrze wyposażone jest w wygodny stolik i tapicerowane siedzisko. Nad blatem znajdziesz potrzebne gniazda przyłączeniowe, regulowane włączniki oraz uchwyt Vesa do którego zamontujesz monitor. O odpowiednie oświetlenie twarzy podczas wideokonferencji zadba dodatkowe oświetlenie frontowe. Można też zamówić dodatkową nalepkę na szybę, chroniącą treści wyświetlane na monitorze.

HushHybrid jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.

Budka hybrydowa zajmie jedynie 1,12 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej pracy i rozmowy przez telefon i wideo komunikator w biurze. Wybierając budkę biurową HushHybrid dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty