MEBLE

budka telefoniczna HUSH PHONE

Budka HushPhone to kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Jest izolowanym akustycznie pomieszczeniem do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do odbycia rozmowy telefonicznej.
O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki telefonicznej możesz korzystać na stojąco albo zamówić mocowany do podłogi hoker. Jeśli zechcesz używać w budce laptopa, masz do dyspozycji składany stolik. Kiedy podłączysz laptop czy telefon do zasilania, kable i zasilacz możesz odłożyć na półkę po prawej stronie. HushPhone jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.
Jeśli Twoi współpracownicy prowadzą głośną rozmowę na poziomie 70 dB, to trudno Ci się skupić. Wchodząc do budki HushPhone i zamykając drzwi obniżasz poziom hałasu do przyjemnego poziomu 36 dB. Jeśli rozmawiasz przez telefon w kabinie, a Twój głos osiąga poziom 60 dB, to na zewnątrz jego poziom spada do 25 dB. Dla zobrazowania różnicy, normalna rozmowa około 60 dB, szept to około 30dB.

Budka telefoniczna zajmie jedynie 0,9 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej rozmowy przez telefon w biurze. Wybierając budkę biurową HushPhone dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty