MEBLE

kabina do pracy HUSH WORK

Budka HushWork to kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Budka HushWork to kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej.

Jest izolowanym akustycznie pokojem do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej z pracą w ciszy i skupieniu.

O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki do cichej pracy możesz korzystać w pozycji siedzącej. Wnętrze wyposażone jest w biurko, do którego dobierasz ergonomiczne krzesło biurowe. Obok blatu biurka, znajduje się półka pomocnicza, gdzie masz dostęp do potrzebnych gniazd przyłączeniowych. Nad półką regulacja oświetlenia i wentylacji.

HushWork jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.

Budka akustyczna zajmie jedynie 1,92 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej pracy w biurze. Wybierając budkę biurową HushWork dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.