MEBLE

Wolnostojące panele akustyczne Selva

Panele wolnostojące a z linii SELVA FREE są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Panele wolnostojące a z linii SELVA FREE są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Elementy wykonane są w całości z poliestru oraz dostępne w różnych kolorach wykończenia. W zestawie mogą występować podstawy z dwoma ramionami, mocowane na stałe śrubami do ekranu. Dostępne są również podstawy środkowe Candy pozwalające ustawić ekrany w linii prostej, jak również podstawy na kółkach.

Wolnostojące panele akustyczne zapewniają nie tylko komfort pod względem hałasu, ale również poczucie prywatności i możliwość skupienia na pracy. Dzięki panelom akustycznym SELVA FREE doskonale zniwelujesz pogłos w pomieszczeniach. Zwłaszcza tych, w których twarde podłogi, szkło czy beton mocno odbijają fale akustyczne. Panele akustyczne doskonale niwelują hałas i sprawiają, że komfort oraz jakość pracy jest zdecydowanie wyższa. Ich przeznaczenie, to otwarte przestrzenie, takie jak open space, otwarte biura, korytarze oraz wszystkie nowoczesne pomieszczenia. Dowolnie zaaranżuj swoją przestrzeń i zapewnij atmosferę do pracy umieszczając wolnostojące panele wg. potrzeb.

Wybierz panele akustyczne, aby zwiększyć komfort i produktywność oraz zadbać o zdrowe warunki w miejscu pracy.