MEBLE

Fotel wypoczynkowy U_FLOE

Fotel wypoczynkowy U_FLOE to konfigurowalny mebel, który występuje w kilku wariantach. W zależności od potrzeb może występować jako pufa, pufa z podłokietnikami, bądź jako pełny fotel z podłokietnikami oraz oparciem.

Jest to wielofunkcyjny mebel, który może być jednym z harmonizujących ze sobą elementów serii U_FLOE. Dzięki kwietnikowi biurowemu zaaranżujesz wnętrze, oddzielisz przestrzenie, wzbogacisz charakter przestrzeni. Stół znajdzie swoje miejsce przy sofie czy fotelu, a puf dopełni całą aranżację.

Ideą kolekcji U_FLOE są samodzielne meble oraz akcesoria, których inspiracją były kry lodowe, które w losowy sposób tworzą harmonijne układy. Podobnie z dostępnych mebli możemy tworzyć ciekawe, funkcjonalne układy, które w sposób indywidualny wypełnią Twoje wnętrze biurowe.

Wybierz meble z serii U_FLOE, jeśli potrzebujesz zaaranżować przestrzeń samodzielnymi, charakterystycznymi meblami, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty